Повнорозмірний складаний ніж CJRB Gobi стане чудовим доповненням до EDC-набору.
Клинок профілю Upswept point має гарні різальні якості та об'єднує ідеї класичного "западу" й екзотичного "сходу". Найчастіше така форма клинків трапляється на фіксованих ножах. Залежно від модифікації, клинок виготовляється з сталі D2 або фірмової порошкової сталі AR-RPM9.
Клинок легко витягується завдяки фліперу, а керамічні кулькопідшипники забезпечують плавний вихід.
Накладки на ручку виготовлені з полірованого склотекстоліту G-10. Матеріал приємний на дотик і запобігає зісковзуванню ножа в руці. Модель обладнана двостороннім кліпсом для глибокого носіння й отвором для кріплення темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1906-NTG |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 209 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Gobi, Gobi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Mint Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴






