Складаний ніж CJRB Rampart легко розбавить будь-яку колекцію edc-ножів.
Клинок форми wharncliffe має добрі різальні властивості та чималу довжину різальної крайки, що робить таку модель ножа популярною серед парамедиків і рятувальників. Довжина клинка 89 мм.
У виготовленні є склотекстоліт G-10. Колодка обладнана кліпсою з неіржавкої сталі, а також отвором для кріплення темляка.
Клинок виготовлений із високоміцної сталі D2, а захисно-декоративне оброблення металу Stonewash надає клинку додаткової твердості та зносостійкості. Клинок обладнаний замком типу Liner Lock, який надійно його фіксує. Кулькопідшипниковий механізм дає змогу витягувати клинок швидко та легко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 89 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1907-BKF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 89 |
| Довжина загальна, мм | 209 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Rampart, Rampart |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 209 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






