Повнорозмірний складаний ніж CJRB Talla стане чудовим супутником у повсякденному житті. Ніж обладнаний клинком, що схожий на форму модифікованого wharncliffe з високими спусками.
Як матеріал клинка використовується високоякісна сталь D2, відома своїми високими показниками міцності та зносостійкості. Загальна довжина клинка становить 90 мм із фінальним обробленням stonewash.
Клинок плавно переходить в ергономічну колодку. Накладки виготовлені з вуглецевого волокна, що забезпечує впевнене утримання ножа навіть мокрими руками.
Клинок витягується за допомогою зручного фліпера, а наявність керамічних кулькопідшипників забезпечує плавний вихід. Для більшої зручності модель має двосторонню кліпсу. Фіксація клинка відбувається завдяки надійному замку Liner Lock, який запобіжить випадковому закриванню ножа під час робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CJRB |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J1901-CF |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина загальна, мм | 210 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Talla, Talla |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 130 ₴






