Складной нож Kershaw Mixtape призначений для повсякденного носіння. Дизайнери зробили все можливе, щоб максимально зменшити вагу ножа. Наприклад, передбачили вирізи в колодці та як матеріал для накладок колодки використовували матеріал GFN (Glass Filled Nylon). Також зробити Mixtape легше дає бекспейсер (проставка між плашками), а точніше — його зовсім немає. Це конструктивне рішення також полегшує чищення ножа без його повного розбирання. Клинок виготовлений із неіржавкої сталі 8Cr13MoV з обробкою Stonewash і легко витягується за допомогою спеціального упору — рифленої шайби на обуху клинка. Тип замка - Insert LinerLock. Є кишеньковий кліпс для комфортнішого носіння ножа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kershaw |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 79 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2050 |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 79 |
| Довжина загальна, мм | 184 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Mixtape, Mixtape |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 184 мм |
| Відкривання ножа | Рифлена шайба (Thumb Disk) |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 57-59 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴




