Складной нож Spyderco Emphasis, виправдовуючи свою назву, не тільки поєднує в собі найкращі якості та переваги моделі Efficient, бувши її важчою та збільшеною версією, але й вигідно їх «підкреслює». Сатинований клинок, виготовлений зі сталі 8Cr13MoV, витягується за допомогою характерного фірмового отвору біля основи клинка та надійно фіксується замком LinerLock. Чорні текстуровані накладки колодки виготовлені зі зносостійкого матеріалу G10. Для зручнішого носіння передбачені: отвір під темляк і двостороння сталева кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 91 мм |
| Товщина леза | 3.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C245GP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 91 |
| Довжина загальна, мм | 211 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Emphasis, Emphasis |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 211 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,1 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴



