Ніж рибальський SS-11
Grand Way SS-11 Fishing Mate — спеціалізований сучасний рибальський ніж із клинком із неіржавкої сталі марки 420.
Ніж на риболовлі просто необхідний. Водночас краще, щоб це був не просто ніж, а саме спеціальний рибальський ніж.
Це пов'язано з тим простим фактом, що цим ножем виконуватимуть звичайні побутові роботи, але й, наприклад, чистити снасті, обробляти та чистити рибу. І робити це будуть на березі водойми, а то й прямо в човні.
Тому Grand Way SS-1 вирізняють такі особливості конструкції:
- Клинок із неіржавкої сталі марки 420, що чудово чинить опір корозії й легко заточується навіть у похідних умовах.
- Пластикові колодки та піхви не бояться вологи.
- Колодка порожниста, що надає ножу позитивну плавучість. Grand Way SS-11, що потрапив у воду, спливає подібно до поплавця. Навершя колодки спеціально зроблене яскраво-червоним і добре помітне на водній гладі.
- За бажання, порожниста ручка зі знімною "кришкою" також може використовуватися як контейнер для різної риболовлі дрібниці. Варто врахувати, що плавучість ніж водночас, швидше всього, утеряє.
- Піхви обладнані кільцем-фіксатором, що додатково утримує ручку ножа. Навіть у гойдалку або під час різких рухів Grand Way SS-11 не випаде й не загубиться.
- Піхви мають дренажний отвір. У них не накопичуватиметься й не стоятиме волога.
- Grand Way SS-11 вирізняє ергономічний дизайн, який є подальшим розвитком зручних і практичних північноєвропейських ножів.
- Насічка на обуху допоможе очистити рибу від лусочки. Добре впорається з риб'ячими кістками та хрящами.
- Стропоріз (на обуху за насічкою) допоможе швидко та легко розрізати лійку або шнур.
- Розумна ціна гарантує гідну якість. Але водночас не змусить вас занадто вже пошкодувати ніж і здувати з нього порошинки. Інструмент потрібен для роботи. І саме такий ніж-роботяг перед вами.
Всі перераховані вище особливості роблять Grand Way SS-11 чудовим рибальським ножем. Надзвичайно корисним елементом екіпірування будь-якого рибалки-аматора.
Примітка. Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.О. Наприклад, товщина його леза становить менш ніж 2,6 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 55 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 135 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | пластик |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴




