Кіридаші — так називається ціле сімейство японських універсальних ножів, які з рівним успіхом використовувалися й у господарстві, і в деяких ремеслах. Носили цей ніж у рукавній кишені кімоно постійно, з раннього віку. По суті, кіридаші — найбільш раннє втілення ножа EDC.
Компанія Cold Steel вирішила трохи осучаснити цей ніж і випустила модель Kiridashi — невеликий, зручний під час носіння фолдер, з клинком із гарної сталі 4034SS і надійним замком Tri-Ad® Lock.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 64 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-20KPL |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 64 |
| Довжина загальна, мм | 165 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Kiridashi, Kiridashi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 4034SS |
| Матеріал накладки/ручки | Griv-Ex |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 54-55 |
| Тип замка | Tri-Ad lock, Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴






