
Нож Cold Steel Micro Recon 1 Spear Point
1 640 ₴
- В наявності
- Код: 12601465
Одна з перших і найбільш продаваних серій компанії Cold Steel — Recon являє собою легкі та міцні тактичні складані ножі, розроблені для екстремально важких умов роботи. Їх тактичне призначення підкреслене чорним DLC покриттям клинка. Під час випробувань ніж у розкритому стані не склався у разі навантаження на ручку на 90,7 кг.
У лінійці представлені ножі з клинками Tanto Point, Spear Point, Drop Point і Clip Point.
У моделях із 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel — механізм замикання ножа TRI-AD LOCK. Вона дає змогу надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні, не боячись надвеликих навантажень.
Також є підгрупа в серії — Mini Recon, яка вирізняється меншими розмірами та формою ручки. Однак в основних концептуальних характеристиках вона повторює серію Recon, а отже, все також міцна та надійна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-27DS |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 50 |
| Довжина загальна, мм | 111 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Recon, Recon |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 4034SS |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 111 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 54-55 |
| Тип замка | Tri-Ad lock, Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,5 |
- Ціна: 1 640 ₴





