Велике сімейство Voyager містить легкі та міцні традиційні складані ножі, здатні працювати в найрізноманітніших умовах. У лінійці представлено кілька типів клинків, зокрема Drop Point, Spear Point, Clip Point і Tanto Point, причому як зі звичайною, так і із серейторною різальною крайкою.
У моделях із 2010-го року використовується фірмова розробка компанії Cold Steel — механізм замикання клинка TRI-AD LOCK. Вона дає змогу надійно зафіксувати ніж у відкритому положенні.
Voyager — одна з найнадійніших моделей в асортименті Cold Steel: під час випробувань ножа цієї лінійки з клинком 127 мм у розкритому стані він не склався під час навантаження на ручку в 54,45 кг. Завдяки поєднанню надійності та практичності, Voyager можна назвати одним із найуніверсальніших складаних ножів, які можуть використовуватися як у міських умовах, так і в аутдорі.
Модель комплектується однією кишеньковою кліпсою.
Оригінальне рішення від компанії Cold Steel — додати в найпопулярнішу лінійку "велиших" ножів Voyager XL модель із клинком профілю Kris Blade. Натхненням для створення цього ножа послугували криси — кинджали, винайдені ковалями острова Ява. Як і весь модельний рядVoyager XL, Kris Blade обладнаний дійсно великою ручкою з накладками з Griv-Ex, яку можна спокійно тримати двома руками. Сталь клинка — японськаAUS10A. Поріз, через полум'яну форму клинка, такий оригінальний, що описати його словами дуже важко — можна тільки відчути особисто.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 140 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-29AXW |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 140 |
| Довжина загальна, мм | 311 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Voyager, Voyager |
| Марка сталі/Матеріал клинка | AUS10A |
| Матеріал накладки/ручки | Griv-Ex |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 311 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Tri-Ad lock, Tri-Ad lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,8 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 5 680 ₴







