
Ніж Microtech Exocet Black Blade Tactical
16 240 ₴
- В наявності
- Код: 14090166
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка 2019 року — серія компактних автоматичних edc-ножів із фронтальним викидом клинка Microtech Exocet. Модель розроблена спеціально для людей, які проживають на території, де за законом заборонено носити із собою ніж із клинком завдовжки понад 5 см. Зокрема для жителів і гостей Каліфорнії, США.
Залежно від виконання ножа, можуть відрізнятися колір і обробка клинка та фурнітури. Якість завжди залишається незмінно високою.
Марка сталі клинків може відрізнятися залежно від постачання. Варіанти сталей для клинків ножів: Carpenter CTS 204 P, Carpenter XHP, Bohler M390, Bohler ELMAX®.
Напругострий клинок цієї моделі виготовлений із порошкової сталі преміумкласу та має чорне покриття. Колодка традиційно виготовлена з алюмінієвого сплаву 6061 T6. Зручна, широка кишенькова кліпса дає змогу використовувати ніж як затиску для грошей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microtech |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 50 мм |
| Товщина леза | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 157-1T |
| Довжина клинка, мм | 50 |
| Довжина загальна, мм | 142 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Exocet, Exocet |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS® XHP |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Black |
| Загальна довжина | 142 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Auto OTF, Auto OTF |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,5 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 240 ₴

