Серія Cara Cara 2010-го року була схильна до модифікації — була поліпшена загальна ергономіка ножа, заточування змінене на повний клин від обуха, для м'якшого та плавнішого відкривання ручка обладнана бронзовими втулками, а для зручності в носінні — 4-позиційною кліпсою. Як і ножі Spyderco, ножі Byrd тепер є об'єктом системи C.Q.I. (Constant Quality Improvement) — постійного підвищення якості.
У цій моделі на клинку з'явилася хвиля Емерсона і тепер ніж можна розкрити не тільки однією рукою, але й практично миттєво, прямо під час витягання з кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BY03PBK2W |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 217 |
| Додаткова інформація | З хвилею Емерсона, З хвилею Емерсона |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Cara Cara2, Cara Cara2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴






