
Ніж Spyderco Para 3 Lightweight колір: чорний
6 880 ₴
- В наявності
- Код: 871383
Складной нож Spyderco Para 3 має всі перевірені часом характеристики моделі Para MilitaryTM2 і є ще компактнішим і універсальним різальним інструментом. Невеликий клинок (усього 75 мм) має класичну форму типову для Spyderco — широкий в основі клинок, що плавно звужується до вістря та злегка схожий на трикутник. Випуклість штанця такого клинка чудово справляється як із різанням, так і з делікатними роботами. Спуски прямі від обуха. Клинок приводиться в робоче положення за допомогою підпальцевого отвору.
Накладки колодки виготовлені зі зносостійкого склотекстоліту G-10 або з матеріалу FRN. Ергономічна ручка не містить металевих вкладок. Попри невеликий розмір колодки, ніж чудово лягає в руку.
Para 3 обладнаний замком Compression Lock, кліпса має 4 можливі положення для встановлення (як для правші, так і для лівші). Є отвір для кріплення темляка.
Залежно від моделі сталь і матеріал накладок можуть бути іншими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 74 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C223PBBK |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser, Eric Glesser |
| Довжина клинка, мм | 74 |
| Довжина загальна, мм | 183 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Para 3, Para 3 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS-BD1N |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | DLC |
| Загальна довжина | 183 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.7 |
- Ціна: 6 880 ₴





