Компанія Morakniv розробила модель Floating knife, яка підійде для тих, хто часто працює в морі. Ніж стане в пригоді байдарникам, яхтсменам і тим, хто віддає перевагу активному відпочинку на воді.
Неональний ніж із фіксованим клинком Morakniv Floating Knife тримається на поверхні води завдяки ручці, яка практично повністю виготовлена з коркового дерева. Тонкий клинок розрахований на розрізання мотузок і тканин із зміцненими волокнами.
Ніжни з полімеру, пофарбованого в яскравий колір для кращої помітності.
Ніж Morakniv Floating knife, природно, дуже легкий, система кріплення дає змогу носити його на поясі, рюкзаку або жилеті.
Випускається з різними типами різальної крайки, зокрема і із серейторною.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 1.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13686 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 96 |
| Довжина загальна, мм | 235 |
| Мoдель. | Floating, Floating |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Неіржавка |
| Матеріал накладки/ручки | Коркове дерево |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Пластик |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Країна виробник | Швеція, Швеція |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,4 |
| Чохол/ножини | Пластик |
- Ціна: 1 350 ₴





