Morakniv Garberg — перший повнорозмірний «фултанг» у лінійці туристичних ножів Morakniv Outdoor, зроблений у співавторстві з відомим американським мисливцем і слідопитом щітом Кентербері (Dave Canterbury), з урахуванням численних побажань користувачів ножів Morakniv.
Клинок ножа Garberg, завдовжки 109 мм, виготовлений із високоякісної шведської неіржавкої сталі Sandvik 14C28N, має товщину в обуху 3,2 мм, призначений для виконання найскладніших мисливських, туристичних і побутових завдань. Традиційні скандинавські спуски (Scandi-grind) забезпечать довгострокове утримання гостроти різальної крайки, а також простоту в правленні та заточуванні. Збільшена тильна частина клинка, що проходить через усю ручку, передбачена для використання його як «склобоя».
Суцільна ергономічна ручка ножа Morakniv Garberg виготовлена з ударостійкого поліаміду, посиленого скловолокном. Для запобігання ковзанню та підвищенню комфорту в утриманні колодка текстурована ромбом — традиційним шведським візерунком, поширеним у регіоні Даларна. Отвір у тильній частині колодки передбачений для кріплення темляка.
Ця модель укомплектована пластиковими піхвами.
УВАГА! Щоб уникнути появи плям на поверхні клинка, рекомендуємо насухо протирати клинок після контакту з вологим середовищем. Проте поява плям є хімічною реакцією сталі та не є браком або гарантійним випадокам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MoraKniv |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 109 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13715 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 109 |
| Довжина загальна, мм | 229 |
| Мoдель. | Garberg, Garberg |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Sandvik 14C28N |
| Матеріал накладки/ручки | Пластик |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Кожа |
| Загальна довжина | 229 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,2 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
- Ціна: 3 570 ₴







