Всі клинки серії "Якут" викувані в суворій відповідності до традицій цього північного народу. Клинок має частки на правому полотні, ліве ж полотно трохи вигнуте. Теорій щодо такої форми є кілька:
а) це просто традиція,
б) це було зроблено для економії дорогого металу,
в) така форма покликана компенсувати одностороннє заточування,
г) у суворих умовах півночі був необхідний універсальний ніж, яким можна було виконати весь спектр завдань.
У будь-якому разі ножі цієї лінійки красиві, мають екзотичний вигляд і дійсно можуть бути корисні буквально скрізь.
Основна базова модель всієї лінійки "Якут" від майстерні Алексея Рівдо. Пряма ручка чорного кольору виготовлена з грабу, у навершенні є декоративна металева вставка, у яку протягне темляк.
Піхви досить незвичної форми, яка чимось схожа на кобуру. Наявність шкіряного шнурка та трьох отворів говорить про те, що піхви можна закріпити декількома способами як на одязі, так і на спорядженні.
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 131 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAYC |
| Довжина клинка, мм | 131 |
| Довжина загальна, мм | 250 |
| Додаткова інформація | Є темляк, Є темляк |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Чорний, Чорний |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690 |
| Матеріал накладки/ручки | Граб |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
- Ціна: 9 000 ₴






