Раніше в середовищі виробників ножів міф про існування сталі з високоефективними різальними характеристиками, яка водночас ніколи не заіржавіє. І ось цей міф був розвіяний із створенням сталі марки H-1. Ця сталь випускається японською корпорацією Хітачі та відрізняється від інших сталей повною відсутністю у своєму складі вуглецю. Його місце та функції в молекулярному складі цієї сталі виконує азот. Азот і хлориди, розчинені у воді (особливо в морській) не утворюють хімічних сполук, а отже, не призводять до корозії сталі.
Ножі серії Salt 1 обладнуються ручками, які також повністю не схильні до впливу солоної води. Матеріалом був нейлон, заповнений скловолокном (FRN) — він дуже легкий, але водночас надзвичайно міцний. Формується литтям, тому його двоспрямована текстурована поверхня дуже надійно утримується долонею за будь-яких погодних умов.
Наступне покоління широко відомої серії Pacific Salt и Pacific Salt 2. Модель випускається в декількох варіантах: клинок може бути сатинований або покритий не відбивним світлом карбонітридом титану (TiCN), різальна крайка може бути як звичайною, так і серейторною.
Колодка ж залишається надзвичайно легкою та міцною, у цій версії виготовленої з текстурованого FRN.
Сталь теж залишилася такою самою. Надзвичайно стійка до корозії загалом і впливу морської води, зокрема хромонікелева Н-1.
У лінійці ножів Pacific Salt 2 використовується мартенситна інструментальна сталь із високим вмістом азоту. Твердість становить 59-60 HRC, що досягається завдяки термообробленню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 96 мм |
| Товщина леза | 2.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C91PBK2 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 96 |
| Довжина загальна, мм | 221 |
| Кишенькова кліпса | Чотирипозиційна |
| Мoдель. | Pacific Salt 2, Pacific Salt 2 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | H-1 |
| Матеріал накладки/ручки | FRN (Fiberglass Reinforced Nylon) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 221 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-60 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2,9 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 5 760 ₴



