Ніж SKIF Griffin II належить до новому поколінню однієї з найпопулярніших моделей 400 серії. Форма та призначення ножа залишилися незмінними — це гарний ніж на кожен день, який буде актуальним і під час аутдорактивності.
Нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю та хрому стала дещо твердішою та стійкішою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха, на верхній його частині є фальшлезо. Форма клинка являє собою певне поєднання Drop-Point і S-подібного клинка, завдяки чому має відповідні переваги. Подовжена різальна крайка покращує різальні властивості, а досить потужна передня частина з фальшлезом продемонструє гарні коливальні якості.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають у разі частої експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою шпеника, а також фліпера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в пригоді під час силового проколу. Завдяки системі кулькопідшипників вихід клинка плавний і не вимагає чималого зусилля під час відкривання.
Замок — незмінний Frame-Lock, до слова — один із найнадійніших замків серед складаних ножів.
Відмітною особливістю нового покоління цих ножів є наявність підпальцевої насічки не тільки на обуху та колодці, але й на фліпері та пластині замку.
Колодка виготовлена з матеріалу G10, чудово лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Є кліпса, яку за потреби можна зняти та користуватися темляком, під який передбачений отвір.
Загалом, нове покоління ножа Griffin є свіжим поглядом на перевірену часом "класику".
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Основні | |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 422SEBG |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Довжина загальна, мм | 218 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Griffin II, Griffin II |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Загальна довжина | 218 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір чохла/ніжний | Olive |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 520 ₴







