Ніж SKIF Shark II належить до новому поколінню однієї з найкрасивіших моделей 400 серії. Ніж виділяється на тлі інших моделей своїм чітко окресленим агресивним дизайном. Оригінальна форма багатофункціонального клинка, упор під великий палець, зручний фліпер, що плавно переходить у підпальцеву виїмку — візитна картка моделі Shark.
Shark II став ще "зубі" — нова сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю та хрому стала твердішою та стійкішою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Форма клинка — популярний Wharnkliffe, завдяки чому ніж має прекрасні різальні якості. Прямі спуски починаються з 1/3 від обуха.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають у разі частої експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою фліпера у формі плавця акули, що створює своєрідний упор для руки, що стане в пригоді під час проколювання. Обробка флера трохи змінена, завдяки чому відкриття відбувається набагато простіше, ніж у попередника. Система кулькопідшипників сприяє швидшому виходу клинка.
Замок — незмінний Frame-Lock, до слова — один із найнадійніших замків серед складаних ножів.
Відмітною особливістю нового покоління цих ножів є наявність підпальцевої насічки не тільки на обуху та колодці, але й на фліпері та пластині замку.
Колодка виготовлена з матеріалу G10, чудово лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Є кліпса, яку за потреби можна зняти та користуватися темляком, під який передбачений отвір.
Загалом, нове покоління ножа Shark являє собою свіжий погляд на перевірену часом "класику".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 421SEB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 94 |
| Довжина загальна, мм | 217 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Shark II, Shark II |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | BSW (Black Stonewash) |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 520 ₴







