Ніж SKIF Urbanite II — це нове покоління популярної моделі 400 серії. Сама назва ножа говорить про його коління — міське використання. Проте його конструкція та функціонал дає змогу успішно використовувати ніж не тільки в місті, але й під час вилазок на природу.
У новому поколінні Urbanite сталь клинка 9Cr18MoV з великою кількістю вуглецю та хрому стала дещо твердішою та стійкішою до корозії, ніж попередник з 8Cr13MoV.
Прямі спуски починаються практично з самого обуха, на верхній його частині є насічка під великий палець. Форма клинка - Drop-Point, яка забезпечує ножу добрі колячі і різальні властивості.
Обробка клинка Stonewash вбереже ніж від незначних подряпин або затертостей, які періодично виникають у разі частої експлуатації.
Відкривається ніж за допомогою шпеника та фліпера, що створює своєрідний упор для руки, що стане в пригоді під час силового проколу. Завдяки системі кулькопідшипників вихід клинка плавний і не вимагає чималого зусилля під час відкривання.
Замок — незмінний Frame-Lock, до слова — один із найнадійніших замків серед складаних ножів.
Відмітною особливістю нового покоління цих ножів є наявність підпальцевої насічки не тільки на обуху та колодці, але й на фліпері та пластині замку.
Колодка виготовлена з матеріалу G10, чудово лежить навіть у вологій руці або рукавичках. Є кліпса, яку за потреби можна зняти та користуватися темляком, під який передбачений отвір.
Нове покоління ножа Urbanite являє собою свіжий погляд на перевірену часом "класику".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 100 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 425SE |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина клинка, мм | 100 |
| Довжина загальна, мм | 230 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | Urbanite II, Urbanite II |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 9Cr18MoV |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 520 ₴







