Складной нож Boker Plus Gulo Pro розроблений ножовим майстром Стівом Келлі спільно з Boker Manufaktur Solingen і призначений для щоденного носіння. Сатинований клинок типу Drop point виготовлений зі сталі D2, здатної тривалий час зберігати гостроту різальної крайки. Завдяки кулькопідшипнику він легко витягується однією рукою за допомогою шпеника та надійно фіксується замком Frame lock. Накладки колодки виготовлені з неіржавкої сталі. Є знімна кишенькова кліпса та отвір для кріплення темляка. Гвинти, шпеник і кишенькова кліпса анодовані в синій колір, що створює приємний контраст зі сріблястим відтінком колодки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Товщина леза | 3.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 01BO781 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Steve Kelly |
| Довжина клинка, мм | 85 |
| Довжина загальна, мм | 192 |
| Додаткова інформація | Отвір під темляк, Отвір під темляк |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Комплектація | Чехол (1) |
| Мoдель. | Gulo Pro, Gulo Pro |
| Марка сталі/Матеріал клинка | D2 |
| Матеріал накладки/ручки | Неіржавка сталь |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 192 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 59-61 |
| Тип замка | Frame Lock, Frame Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,4 |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110 ₴



