Під брендом Fox Knives випускаються переважно мисливські ножі, хоча широкий асортимент містить ножі для активного відпочинку та повсякденного носіння. Високі технологічні стандарти, різноманітність матеріалів і варіантів виготовлення моделей дасть змогу вибрати найбільш відповідний для Вас варіант!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 260 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 658 |
| Мoдель. | Kukri |
| Загальна довжина | 410 мм |
| Паковання | Коробка |
| Чохол/ножини | Кожа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴


