
Кільця Warne Maxima Fixed Rings. d — 30 мм. High. Weaver/Picatinny
3 440 ₴
- В наявності
- Код: 23700220
Постійні сталеві кільця на планку Weaver/Picatinny серії Warne MAXIMA Fixed Rings.
Прості та надійні кільця для постійного монтажу оптичного прицілу на зброї. Відмітна риса — вертикальний розріз замість традиційного горизонтального, який є родзинкою кронштейнів Warne, що виділяє їх з одноманітного ряду аналогів. Затискач оптики здійснюється двома парами гвинтів на кожному кільці (2 зверху та 2 знизу), одночасно фіксуючи конструкцію на планці типу Weaver/Picatinny.
Кожне кільце обладнане упором, що запобігає зміщенню прицілу на планці в поздовжньому напрямку внаслідок відбою (особливо актуально для потужних калібрів). Випускаються під оптичні приціли з діаметром трубки 1/" (25,4 мм) або 30 мм. Є можливість вибору модифікацій різної висоти, практично під будь-які розміри об'єктивів. Покриття — чорне, матове.
Гранично просте та надійне рішення для монтажу Вашого оптичного прицілу. Висока якість за помірну ціну!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Warne |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 215M |
| Тип | Кільця |
| Висота основи (BH) | High |
| Довжина/габарити | 18 мм |
| Додаткова інформація | BH — 13.3 мм. Під об'єктиви діаметром 50-56 мм. Комплектується ключем-зорочками для затягування гвинтів, BH — 13.3 мм. Під об'єктиви діаметром 50-56 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Кріплення | Кільця |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny, Weaver |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | 18 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
- Ціна: 3 440 ₴


