
Швидкознімні кільця Leapers UTG Max Strength. d — 30 мм. Medium. Weaver/Picatinny
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 23700881
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надзвичайно компактні та легкі, але водночас міцні та довговічні, кільця Max Strength для зручності обладнані швидкознімною системою. З внутрішнього боку кільця оброблені спеціальним синтетичним покриттям, що оберігає оптику. Крім того, є можливість прицілювання у відкриті прицільні пристосування зброї, цілик і мушку. Для цього кріплення обладнані спеціальними отворами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RQ2W3154 |
| Тип | Кільця |
| Винос, см | Немає |
| Висота основи (BH) | Medium |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина/габарити | 22 мм |
| Додаткова інформація | BH — 15 мм. Під об'єктиви діаметром до 60 мм. Комплектується двома ключами-зірочками для затягування гвинтів, BH — 15 мм. Під об'єктиви діаметром до 60 мм. Комплектується двома ключами-зірочками для затягування гвинтів, що фіксують |
| Комплектація | Інструкція (1), Ключ шестигранний (2), Гвинт (1) |
| Кріплення | Кільця |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny, Weaver |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | 22 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴

