
Кріплення Leapers UTG MNT-BR003XL для дула діаметром 20-25 мм. 3 планки. Weaver/Picatinny
840 ₴
- В наявності
- Код: 23700824
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксація цього типу кріплення здійснюється на дулі (або піддульному магазині) за допомогою 4 болтів.
Ця модифікація обладнана додатковим кільцем, а також трьома рейками Weaver/Picatinny, що робить її справді мультифункціональною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MNT-BR003XL |
| Тип | Планки та адаптери |
| Довжина/габарити | Довжина — 61 мм, ширина — 41 мм |
| Додаткова інформація | Встановлюється на дуло діаметром 20-25 мм, Встановлюється на стовбур діаметром 20-25 мм |
| Кріплення | Планки та адаптери |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Планки |
| Підходить для зброї | Гладкодувальні рушниці та маркери зі дулом діаметром 20-25 мм |
| Посадкове місце кріплення | Ствол |
| Розміри | Довжина — 61 мм, ширина — 41 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




