
Швидкознімні кільця-кріплення з базами MAKuick на Remington 700/Sauer S101/100/Mauser M18/Haenel Jaeger 10. d
7 200 ₴
- В наявності
- Код: 33370177
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MAKuick — серія швидкознімних кріплень, що складається як із моноблокових кріплень, так і з роздільних кріплень-кілець. Всіх представників серії об'єднує можливість швидкої, а головне — простого встановлення прицілу на переломне гладкодульне, а також нарізна зброя. Для цього всі кріплення обладнані важільними затискачами.
Під час кожного встановлення прицілу забезпечується повне збереження всіх налаштувань пристрілювання, а також стійкість до віддачі всіх калібрів!
Кріплення на роздільних основах MAKuick
Кріплення на роздільних основах MAKuick постачаються з базами під посадкові місця конкретних моделей зброї (без баз постачаються тільки адаптери під фірмову шину Zeiss і LM-призму).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5252-26012 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 17 мм |
| Додаткова інформація | Анодована поверхня, Анодована поверхня |
| Комплектація | винт (1) |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Модель зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, Christensen Hunter, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Підходить для зброї | Sauer 101, Haenel Jaeger 10, Remington 700 Long Action, Sauer 100, Remington 700 Short Action, Mauser M18, Christensen Hunter, H-S Precision Pro-Series 2000, Bergara В-14, Christensen MLR |
| Посадкове місце кріплення | Ластівчин хвіст |
| Розмір кріплення аксесуара | 25,4 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 17 мм |
| Країна виробник | Германия, Германия |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне, Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴



