
Кільце Henneberger для бази HMS Swift (для Zeiss Victory V8). d — 36 мм. BH 5 мм
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 33370573
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залежно від моделі, кільця призначені для встановлення на базу HMS Swift, Blaser Saddle Mount QD або SAMO. Виготовлені з високоміцного та легкого авіаційного алюмінію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henneberger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7036-00050 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 5 мм |
| Додаткова інформація | Для Zeiss Victory V8, для Zeiss Victory V8 |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | База HMS Swift |
| Розмір кріплення аксесуара | 36 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 5 мм |
| Країна виробник | Германия, Германия |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴

