
Кільце на мостове кріплення MAKflex. d — 25.4 мм. BH 2.5 мм
2 050 ₴
- В наявності
- Код: 33370035
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця MAK призначені для встановлення на базі кріплень MAKuick, MAKipp і MAKflex. Кільця виготовлені зі сталі та вирізняються високою якістю оброблення й надійністю, що вкрай важливо для взаємодії зі зброєю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mak |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2460-2602 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Довжина/габарити | Висота встановлення — 2,5 мм |
| Додаткова інформація | Анодована поверхня, Анодована поверхня |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Посадкове місце кріплення | База MAKflex, База MAKuick |
| Розмір кріплення аксесуара | 25,4 мм |
| Розміри | Висота встановлення — 2,5 мм |
| Країна виробник | Германия, Германия |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴


