Кільця EAW для швидкознімної продуманої системи кріплень EAW для оптики, яка являє собою конструктор, що комбінуються один з одним адаптерів і кронштейнів, що забезпечує незмінне положення оптичного прицілу навіть після кількох тисяч пострілів.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 6510 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Довжина/габарити | Висота — 5 мм |
| Додаткова інформація | Для кріплення 365/00800, 366/00800, для кріплення 365/00800, 366/00800 |
| Кріплення | Спеціальні кріплення |
| Матеріал | Сталь, Сталь |
| Посадкове місце кріплення | База EAW (Apel) |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | Висота — 5 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне, постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 890 ₴


