Ножі цього модельного ряду вирізняються вузьким і надзвичайно гострим клинком.
Матеріал колодки може змінюватися залежно від моделі.
Ця модель ножа від майстрів із R.A.Knives вирізняється клинком із дамаської сталі в тисячу шарів і колодкою з карельської берези, просоченою олією тикового дерева. Больстер і навершя з меляра, піхви шкіряні.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 150 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAF-D |
| Довжина клинка, мм | 150 |
| Довжина загальна, мм | 285 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Фінка Дамаск, Фінка Дамаск |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Damascus |
| Матеріал накладки/ручки | Карельська береза |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3.8 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 920 ₴






