Ніж Watu продовжує «етничну» серію ножів від Spyderco, начату з ножів народу чокве, що живе в Центральній Африці. Ця модель відредагована для більшої відповідності концепції EDC — трохи зменшені розміри та знижена вага. Клинок зі сталі CPM® 20CV фіксується у відкритому положенні за допомогою замка Compression Lock. Колодка з прямими лініями, накладки з вуглецевого волокна та G-10 на традиційно сталевих лайнерах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spyderco |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 83 мм |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C251CFP |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Sal Glesser |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Довжина загальна, мм | 187 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Watu, Watu |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно, G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 187 мм |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип замка | Compression lock, Compression lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 920 ₴



