Сталь 420 є сучасною високовуглецевою неіржавкою сталлю. Візитна картка 420 висока зносостійкість і твердість, яка забезпечується високим вмістом вуглецю та легом молібденом і ванадієм. Хімічну стійкість сталі надає високий вміст хрому, що надає додаткової зносостійкості. Ця сталь дещо складна в заточуванні, такі ножі погано правляться мусатом, і доведеться витратити чимало сил, щоб переточити такий клинок, але завдяки його зносостійкості робити це доведеться набагато рідше, ніж у разі використання дешевших сталей.
Замок ножа, що вже став класикою, невибагливий і відпрацьований у виробництві Liner Lock. Замок дуже надійний, дає змогу складати ніж однією рукою й не боїться бруду. Колодка ножа виготовлена зі сталевих лайнерів із накладками з міцного шорсткого пластику. Шорстка поверхня колодки схожа на грубий папір, не холодить руку на морозі та прекрасно тримається в руці. Додатковий комфорт забезпечують косі заглиблення, розвинені упори та насічка. Унікальний дизайн клинка дає змогу відкривати ніж різними способами: за спеціальний штифт на клинку або за розвинені упори, на які нанесено спеціальне рифлення.
Важливим моментом є й те, що лезо ножа повністю ховається в колодці без виступів, що робить поводження з ножем зручним і безпечним. На колодці нанесений лісовий камуфляж, що робить ніж непомітним на спорядженні, а чорне покриття клинка унеможливлює відблиск, забезпечує додатковий захист від іржі, спрощує очищення клинка та просто чудово гармонує з чорною фурнітурою колодки. Для зручного постійного носіння на ножі передбачена знімна кліпса.
До цього ножа підходить або ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-AЦей ніж не є холодною зброєю, тому що не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 98 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 115 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Black Oxide |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 370 ₴





