Ось уже понад сто років багатофункціональний ніж є, мабуть, найкориснішою річчю, яку ви можете носити у своїй кишені.
Модель Grand Way 2043 тільки підтверджує цей тезус.
У його маленькому (90 мм довжини) і легкому корпусі приховані величезні можливості.
До складу інструментів цього багатофункціонального ножа входять:
- Ножовий клинок завдовжки 55 мм.
- Відкривачка для консервних банок
- Пила.
- Світлодіодний ліхтарик, що містить поворот корпусу.
- Штопор.
- Ножиці.
- Шило.
- Напилок.
- Шило скоряне (з отвором для протягування нитки).
- Хрестова викрутка (вона ж «відвертка типу Філліпс»).
- Відкривачка для пляшок.
- Кільце для ключів (кстати, гарний обтічний корпус кольору «червоний металік» робить 2043 ще і красивим брелоком)
Важко перерахувати ту безліч ситуацій, у яких цей ніж буде вам корисний.
З огляду на скромну ціну цього ножа, покупка його може стати вашим найвдалішим вкладенням грошей на цьому тижні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага | 113 г |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 62 мм |
| Довжина колодки, мм | 88 |
| Додаткова інформація | Функціонал: ніж, консервний ніж, пляшкова відкривачка, плоска викрутка, ножиці, пила, штопор, шило, шкаралупний інструмент, хрестова відповідь, ліхтарик, кільце для ключів |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Покриття клинка | Mirror Polish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Sleepjoint |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴



