
Ніж кухонний Due Cigni 1896 Slicer Knife 195 мм
966 ₴
- В наявності
- Код: 19040096
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Due Cigni 1896 Slicer Knife — ніж, призначений спеціально для тонкого нарізання м'яса та риби.
Клинок ножа виготовлений із високоякісної німецької неіржавкої сталі X50CrMoV15 з підвищеним вмістом вуглецю, яка має оптимальний для ножа баланс між міцністю та твердістю. Прямі спуски від обуха дають змогу довести заточування ножа до голливої гостроти та робить його придатним для виконання самих делікатних робіт.
Колодка виготовлена зі стійкого до впливу довкілля матеріалу — поліпропілену. Ніж можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Cigni |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007 PP, 2C 1007 PP |
| Довжина клинка, мм | 195 |
| Довжина леза | 195 мм |
| Довжина загальна, мм | 265 |
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині, можна мити в посудомийній машині |
| Мoдель. | Slicer Knife 1896, Slicer Knife 1896 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | X50CrMoV15 |
| Матеріал накладки/ручки | Поліпропілен |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.6 |
| Товщина леза | 2.6 мм |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴

