
Ніж кухонний Due Cigni Professional Chef Knife 250 мм. Колір чорний
1 090 ₴
- В наявності
- Код: 19040104
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Due Cigni Professional Chef Knife — універсальний ніж, призначений як для професійного, так і домашнього використання.
Клинок цієї моделі виготовляється з азотистої неіржавкої сталі X50CrMoV15N, завдяки якій зберігає гостроту різальної крайки впродовж тривалого періоду та не потребує особливого догляду. Додавання азоту до сталі дає змогу ножу краще переносити контакт із водою. Прямі спуски від самого обуха дають змогу довести заточування до бритовної гостроти та виконувати широкий спектр завдань.
Колодка виготовлена зі стійкого до впливів довкілля нейлону, що має антиковзний ефект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Cigni |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2C 415/25 N, 415/25N |
| Довжина клинка, мм | 250 |
| Довжина леза | 250 мм |
| Довжина загальна, мм | 380 |
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині, можна мити в посудомийній машині |
| Мoдель. | Professional Chef Knife, Professional Chef Knife |
| Марка сталі/Матеріал клинка | X50CrMoV15N |
| Матеріал накладки/ручки | Нейлон |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 380 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.5 |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Колір чохла/ніжний | black |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴

