У житті кожної людини настає момент, коли вона хоче приготувати смачну та красиву страву. У деяких це бажання залишається і воно перетворюється на професіоналів, а іноді — на справжніх геніїв і творців від кулінарії.
Саме для таких захоплених творчістю людей були створені ножі Kasumi.
Однією із широковідомих властивостей японської культури є бажання довести до досконалості будь-який предмет або явище. Прикладом тому може слугувати, скажімо, чайна церемонія, меч катана, японська кухня. Ножі Kasumi — найяскравіше тому свідчення. Ретельно вивірена геометрія, клинок із високоякісної сталі, зручна ручка — інструмент має бути красивим, витонченим, але водночас довговічним і міцним.
Ножі Kasumi призначені виключно для створення кулінарних шедеврів.
Kasumi Tora Paring — невеликий кухонний ніж від японської компанії Kasumi. Ця модель найкраще підійде для чищення овочів і фруктів із жорсткою шкіркою і щільною серцевиною.
Клинок Paring виготовлений із високоякісної сталі, яка дає змогу добре тримати заточування і водночас не скочуватися у разі випадкових ударів. Ручка виготовлена зі зносостійкого матеріалу, який не боїться вологи та забезпечує комфорт під час використання.
Попри те, що в наш вік високих технологій, є безліч приладів для спрощення життя, все ж залишається місце класичним інструментам, які пережили не одне століття. До таких належить і ніж Kasumi Paring, якому безсумнівно знайдеться застосування на кожній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kasumi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K-36844 |
| Довжина клинка, мм | 90 |
| Довжина леза | 90 мм |
| Довжина загальна, мм | 203 |
| Мoдель. | Paring, Paring |
| Марка сталі/Матеріал клинка | DSR1K6 |
| Матеріал накладки/ручки | Стабілізована деревина |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 1,8 |
| Товщина леза | 1.8 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 1 130 ₴


