
Ніж кухонний Kasumi Tora Sashimi 270 мм
2 440 ₴
- В наявності
- Код: 301034
У житті кожної людини настає момент, коли вона хоче приготувати смачну та красиву страву. У деяких це бажання залишається і воно перетворюється на професіоналів, а іноді — на справжніх геніїв і творців від кулінарії.
Саме для таких захоплених творчістю людей були створені ножі Kasumi.
Однією із широковідомих властивостей японської культури є бажання довести до досконалості будь-який предмет або явище. Прикладом тому може слугувати, скажімо, чайна церемонія, меч катана, японська кухня. Ножі Kasumi — найяскравіше тому свідчення. Ретельно вивірена геометрія, клинок із високоякісної сталі, зручна ручка — інструмент має бути гарний, витончений, але водночас довговічний і міцний.
Ножі Kasumi призначені виключно для створення кулінарних шедеврів.
Kasumi Tora Sashimi поєднує в собі лаконічну простоту, універсальну геометрію та продуману ергономіку. Ніж повністю зроблений у стилістиці японської ножової культури — геометрія «янагину» та максимально проста ручка. Сталь, з якої виготовлений клинок, вважається однією з найнадійніших під час виробництва кухонних ножів. Ця модель призначена для оброблення риби та приготування страв із неї, однак за потреби ніж прекрасно впорається і з овочевими гарнірами, салатами та м'ясом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kasumi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K-36849 |
| Довжина клинка, мм | 270 |
| Довжина леза | 270 мм |
| Довжина загальна, мм | 405 |
| Мoдель. | Sashimi, Sashimi |
| Марка сталі/Матеріал клинка | DSR1K6 |
| Матеріал накладки/ручки | Стабілізована деревина |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Немає |
| Загальна довжина | 405 мм |
| Підкатегорія | Кухонні ножі |
| Твердість леза | 56-58 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2.2 |
| Товщина леза | 2.2 мм |
| Паковання | Коробка, Коробка |
| Чохол/ножини | Немає |
- Ціна: 2 440 ₴

