Ще одна модель від майстерні R.A.Knives у лінійці "Ябгол Вохоробець". Автор продовжує експерименти з цінними породами дерева на колодці, водночас зберігаючи як загальну концепцію серії, так і високу якість виготовлення.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAAO3 |
| Довжина клинка, мм | 135 |
| Довжина загальна, мм | 270 |
| Кишенькова кліпса | Немає |
| Мoдель. | Янгол Охоронець 3, Янгол Охоронець 3 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | M390 |
| Матеріал накладки/ручки | Карельська береза |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4 |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 560 ₴





