Due Cigni Chinese Chef — професійний кухонний ніж, характерною особливістю якого є велике та широке лезо. Широке прямокутне лезо спеціально призначене для важкої силової роботи, з якою впоратися не кожен кухонний ніж. Незамінний для різання та рубання великих шматків м'яса, суглобів і сухожиль, приготування рубаного м'ясного фаршу. Проте для рубання кісток його краще не використовувати.
Клинок цієї моделі зроблений із азотистої неіржавкої сталі X50CrMoVN15, завдяки якій зберігає гостроту різальної крайки впродовж тривалого періоду та не вимагає особливого догляду. Додавання азоту до сталі дає змогу ножу краще переносити контакт із водою. Прямі спуски від самого обуха дають змогу довести заточування до бритовної гостроти та виконувати широкий спектр завдань.
Колодка виготовлена зі стійкого до впливів довкілля нейлону, що має антиковзний ефект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Cigni |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2C 409/18 N, 409/18N |
| Довжина клинка, мм | 180 |
| Довжина леза | 180 мм |
| Довжина загальна, мм | 310 |
| Мoдель. | Сокирка Chinese Chef, Сокирка Chinese Chef |
| Марка сталі/Матеріал клинка | X50CrMoV15N |
| Матеріал накладки/ручки | Нейлон |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 56-57 |
| Тип | Сокири |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 2 |
| Товщина леза | 2 мм |
- Ціна: 1 910 ₴


