
Сокирка Due Cigni Cleaver Heavy Full Tang 230 мм
2 770 ₴
- В наявності
- Код: 19040111
Сокирка Due Cigni Cleaver Full Tang — професійний ніж, характерною особливістю якого є велике та широке лезо. Широке прямокутне лезо спеціально призначене для важкої силової роботи, з якою впорається не кожен кухонний ніж. Незамінний для різання та рубання великих шматків м'яса, суглобів і сухожиль, приготування рубаного м'ясного фаршу. Однак для рубання кісток його краще не використовувати. Клинок цієї моделі виготовляється з азотистої неіржавкої сталі 4199 NitroB — X50CrMoVN15, завдяки якій зберігає гостроту різальної крайки впродовж тривалого періоду та не вимагає особливого догляду. Ергономічна ручка типу full tang, виготовлена з поліформальдегіду, забезпечує надійне захоплення й повний контроль над процесом. Завдяки їй сокира не ковзає й не провертається навіть у мокрій руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Due Cigni |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 230 мм |
| Товщина леза | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2C 771/23, 771/23 |
| Довжина клинка, мм | 230 |
| Довжина загальна, мм | 370 |
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині, можна мити в посудомийній машині |
| Мoдель. | Cleaver Full Tang, Cleaver Full Tang |
| Марка сталі/Матеріал клинка | X50CrMoV15 |
| Матеріал накладки/ручки | Термопластик, POM (Ацетальна смола/Поліоксиметен) |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Загальна довжина | 370 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 55-57 |
| Тип | Сокири |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 5.5 |
- Ціна: 2 770 ₴

