Ніж моделі AD-15 створений робочою групою інженерів компанії Cold Steel і відомого ножового дизайнера Ендрю Демко (Andrew Demko). Від першої, кастомної, розробки ніж, представлений вашій увазі, вирізняється тільки матеріалами — всі креслення, допуски, контур і загальна ідея збережені в недоторканості. Спочатку матеріалами ручки, наприклад, виступала титан і сталь, але, оскільки вони й обважнювачі та оздоровлювали виріб, було прийняте рішення замінити їх на алюміній і G-10.
Клинок типу Drop Point зі сталі S35VN. Таке поєднання вважається користувачам найбільш універсальним, тому що може виконувати широкий спектр завдань. Викидання клинка можливе однією рукою завдяки шпенькам у формі посіченого конуса з рифленням. На обуху є фальшлезо та насічка для упору великого пальця.
Головною і легко впізнаваною особливістю ножа AD-15 є ручка із замком, який Ендрю Демко, його винахідник, називає Scorpion Lock. По суті, це творче переосмислення традиційного Back Lock, але, скажімо так, переосмислення дуже глибоке. Якщо в Back Lock вам потрібно натиснути на «коромисло», прибрати пальці з паза ручки, у який повертатиметься клинок, а потім повільно й акуратно, двома руками скласти ніж, то в моделі AD-15 Ви спокійно, великим пальцем руки відкидаєтьсяте фіксувальний ригель зі штифту на клинку та складає ніж однією рукою. Вісь обертання ригеля (англ. "yoke") розташована на спейсері, у якому міститься підтискальна сталева пружина. Сам ригель виточений з алюмінію 6061. Лайнери сталеві, накладки — з міцного та надійного G-10. Підпальцева виїмка на колодці виражена, ніж зручно лежить у долоні, попри незвичне відчуття від головної деталі замку.
Невелика вага та розмір, двопозиційна кліпса та твердження компанії Cold Steel дає змогу віднести модель AD-15 до ножів щоденного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Товщина леза | 3.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-58SQB |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Andrew Demko |
| Довжина клинка, мм | 92 |
| Довжина загальна, мм | 216 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | AD-15, AD-15 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM-S35VN |
| Матеріал накладки/ручки | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 216 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Тайвань, Тайвань |
| Твердість леза | 58-59 |
| Тип замка | Scorpion Lock, Scorpion Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3,7 |
| Колір | Black |
| Колір чохла/ніжний | black |
- Ціна: 14 260 ₴




