
Нож Cold Steel Double Safe Hunter Camo
2 240 ₴
- В наявності
- Код: 12601476
Новинка від компанії Cold Steel — модель Double Safe Hunter. Можливо, фанати компанії побачать у цьому ножі легкі натяки на всім відому модель Voyager, але все-таки це новий ніж із купою змін і нюансів.
Повнорозмірний складаний ніж зроблений із сучасних якісних матеріалів, що дає змогу експлуатувати ніж у різних умовах. Клинок виготовлений із високовуглецевої сталі 8Cr13MoV, що дає ножу тривалий час зберігати гостроту різальної крайки.
Базова модель має форму clip point із фальшлезом і спусками на 2/3 клинка. На клинку нанесене гравіювання з інформацією про марку сталі та місце виробництва ножа. Інші версії в лінійці можуть мати інші профілі клинка з іншими гравіюваннями.
Ніж відкривається за допомогою традиційного ребристого шпеника. Завдяки досить великому розміру шпеника, його легко можна намацати навіть у рукавичках. Фінішне оброблення клинка — сатин.
Накладки на ручку виготовлені з пластику армованого скловолокном — GFN. Такий матеріал має високі показники міцності та зносостійкості, не вицвітають згодом, стійкий до ударних навантажень. Форма колодки лаконічна, має пару підпальцевих виїмок і дає змогу використовувати кілька хватів під час роботи з ножем. На лівій стороні колодки розташований повзунок запобіжника, на правій — кліпса.
Замість легендарного замка Tri-Ad Lock новий Cold Steel Double Safe Hunter обладнаний звичайним замком Back Lock. Крім цього, додатковий обмежувач, що фіксує коромисло, додає ножу міцності та запобігає випадковому закриттю ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 95 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CS-23JD |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Інше |
| Довжина клинка, мм | 95 |
| Довжина загальна, мм | 215 |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Мoдель. | Double Safe Hunter, Double Safe Hunter |
| Марка сталі/Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Матеріал накладки/ручки | GFN |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | Satin |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Відкривання ножа | Шпенячок |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Країна виробник | Китай, Китай |
| Твердість леза | 57-58 |
| Тип замка | Back Lock, Back Lock |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
- Ціна: 2 240 ₴


