Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм, брак упору.
Попри свою бюджетність, Grand Way 19002 — ніж цілком серйозний. Він має все, щоб стати для вас надзвичайно корисним і по-справжньому універсальним інструментом.
По-перше, Grand Way 19002 — це компактний складаний складаний фліпер, вкрай зручний для повсякденного носіння в місті. Його вага та розміри не стануть для вас тягарем, а зручна глибока кліпса допоможе надійно посадити цей складаний ніж на кишеню.
Не менш важливою перевагою для міського EDC-ножа є і його дизайн. 19002 має по-справжньому сучасний та приємний вигляд для ока. Для ножа бюджетної цінової категорії це навіть дещо несподівано.
Клинок ножа виготовлений із неіржавкої сталі 5Cr15MoV. Цей сорт сталі, у принципі, оптимальний для бюджетного складання. Він добре чинить опір корозії, легко точиться, простий в обслуговуванні. Анодоване покриття клинка тільки додає йому краси та стійкості перед впливом вологи та дрібних механічних пошкоджень.
Довжина клинка — 80 мм. Спуски увігнуті. Добре розвинені фальшлезо надає клинку майже кинджалоподібну форму, зручну не тільки для різання, але й для проколювання.
Розкрити ніж можна як за допомогою плавника-фліпера, так і за допомогою шпеників. Пружина замка liner lock надійно фіксує клинок. Для простоти використання на ній виготовлена зручна вибірка з насічкою під палець. У будь-якому разі користуватися моделлю 19002 нескладно навіть однією рукою.
З додаткових інструментів на ножі є стропоріз і склобій, що неабияк розширює можливості складання в різноманітних надзвичайних ситуаціях.
Отже, Grand Way 19002 — простий, зручний і недорогий складаний ніж, якому знайдеться місце як на вашій кишені, так і в бардачку вашого автомобіля.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧОХОЛ-L (КОРИЧН) — В НА КНОПКІ| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 165 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 120 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 5Cr15MoV |
| Матеріал руків'я | G10, Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 55-56 |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Liner lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 497 ₴







