Фронтальні викидні ножі з винаходом порівняно недавній. Проте зручність і ефектність роботи механіки зробили їх широко популярними в усьому світі.
Не дивно, що кількість охочих познайомитися з цими «високими» тільки зростає. Перешкодою для багатьох охочих, мабуть, може послугувати тільки ціна. У фронталок від відомих брендів вона досить-таки кусочка. Особливо для першого знайомства.
Grand Way радий представити вам, мабуть, один із найбільш доступних за ціною фронтальних викидних ножів на ринку. Подивіться на цінник моделі 170176-1, навряд чи десь ще ви зможете купити справжній фронтальний викидний ніж так дешево.
Водночас ця модель — справжнісінький «високий»! Її дизайн відповідає всім канонам, а пружина механізму вирізняється потужністю й безвідмовністю. Зсуньте з місця клавішу стопора, і вам у долоню вдарить приємне віддання, а з колодки з приємним клацанням вискочить акуратне списоподібне лезо завдовжки 92 мм!
Водночас сукупність параметрів викидного ножа Grand Way 170176-1 дає змогу йому вважатися господарсько-побутовим інструментом. Ви можете купити цей фронтальний викидний ніж прямо зараз, і вам не буде потрібно для його вільного носіння жодних додаткових роздільних здатностей!
Доступна ціна та простота придбання робить модель 170176-1 чудовим кандидатом на роль вашої першої фронталки. Його легко та недорого купити, легко та не проблемно використовувати. Водночас ви отримаєте весь необхідний досвід практичного застосування цього оригінального та модного типу ножів. Зможете визначитися у своєму співвідношенні до нього. Та й у міській повсякденності ця «висока» стане вашим надійним помічником.
Ніж додатково забезпечений кліпсою для посадки на кишеню та склобоєм.
Для підвищення зручності та безпеки носіння Grand Way 170176-1 постачається в комплекті з міцним тканинним чохлом, призначеним для підвішування на пояс. І зверніть увагу — вам не доведеться додатково оплачувати вартість чохла, оскільки він входить до комплекту постачання!
Примітка. Інформація про господарсько-побутове призначення ножа Grand Way 170176-1ера для території України. Якщо ви перебуваєте в іншій держави, перед купівлею вам треба ознайомитися з місцевими законами щодо різального інструменту особисто.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 80 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 143 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Покриття клинка | Paint, Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | автомат |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 394 ₴






