До цього ножа підходить або ЧЕХОЛ-XL (КОРІЧ)-A
Grand Way 18006 W — класичний автоматичний складаний ніж із боковим викидом клинка. Попри те, що модель можна зарахувати до ультрабюджетних, пружина механізму викиду в цій моделі встановлена досить потужна. Варто вам натиснути на бічну клавішу на колодки, як ніж із різким клацанням стає в робоче положення. Водночас у вашу долоню б'є приємне віддання. Механізм спрацьовує чітко й безвідмовно. Клинок у робочому положенні фіксується міцно та надійно.
Додаткові зручність і безпека ножу надає запобіжник механізму викиду клинка. Вам досить зсунути вперед невеликий важіль на спинці колодки, і можна вже не турбуватися про мимовільне спрацьовування «викидочки» у вашій кишені.
До переваг ножа також можна віднести міцність конструкції та класичний дизайн. Дерев'яні накладки колодки, сталеві больстери, стрімкий клинок із стильною насічкою на обуху — для своєї цінової категорії ніж має більш ніж гідний вигляд.
Grand Way 18006 W — чудовий автоматичний складаний ніж за свою ціну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 120 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 117 |
| Кріплення | Да |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | Метал, Дерево |
| Матеріал чохла/ніжний | Кожа |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Покриття клинка | Satin Finish |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Викидні |
| Тип замка | Button lock |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 235 ₴



