Grand Way 15716 B можна віднести до категорії великих метальних ножів. Його маса 250 г, відчутно зміщена до великого клинка центр ваги та зручна ручка дадуть змогу впевнено метати цей ніж на чималі відстані. А обух завтовшки 4,7 мм, в'язка 420-тяжка сталь, що неіржавка, і характерне для метальних ножів, немає накладок на колодці, дадуть змогу вам робити це неодноразово без потреби ремонтувати ніж.
Біля навершя колодки ножа зроблений отвір, що дає змогу протягнути в нього темляк або шнур.
Мета ножів — вид спорту, що набирає дедалі більшої популярності. Але розміри моделі 15716 B, її чіпка ручка та її чималий клинок, дадуть змогу з успіхом, у разі потреби, застосувати цей ніж і за господарством.
До комплекту входить щільний тканинний чохол, з петелькою, що дає змогу носити навіть на широкому поясному ремені.
Grand Way 15716 B — солідний, серйозний метальний ніж за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 315 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 137 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур |
| Матеріал чохла/ніжний | Тканина |
| Загальна довжина | 307 мм |
| Покриття клинка | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Металеві |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 525 ₴





