
П'ятка магазину Mantis MagRail для 1911 Wilson Combat
792 ₴
- В наявності
- Код: 23703234
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
П'ятка-адаптер MagRail з інтерфейсом Picatinny ставиться на місце оригінальної п'яти магазину, щоб з'явилася можливість прикріпити Mantis X до вашого пістолета.
Ця модель підходить для пістолета Wilson Combat 47D 1911 кал. 9mm.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mantis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT-2014 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина/Габарити | 4,3x2 см |
| Довжина/габарити | 4,3x2 см |
| Додаткова інформація | Для Wilson Combat 47D 1911 кал. 9mm, для Wilson Combat 47D 1911 кал. 9mm |
| Конструкція магазину | Знімний коробчастий |
| Мoдель. | MagRail, MagRail |
| Підкатегорія | Магазини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴



