Мета ножів із бойового мистецтва давно перетворилася на вид спорту. І в цій якості воно набирає дедалі більшої популярності.
Тому ножі для метання в наш час можна підібрати, що називається, на будь-який смак.
YF-16 (3 в 1) — комплект із трьох метальних ножів, чий дизайн можна назвати молодіжним і навіть життєрадісним. Відразу видно, що набір призначений для якісного проведення дозвілля на свіжому повітрі. Саме з цією метою й варто купити метальний ніж у наш час.
Ножі, що входять до набору YF-16 (3 в 1), можна віднести до категорії легких. Вони чудово підійдуть навіть не надто досвідченим спортсменам.
Все інше: форма клинка, що забезпечує добрий проникний ефект, немає накладок колодки, в'язку, не схильну до відколів сталь марки 420, можна віднести до добре випробуваних, перевірених рішень.
Таке поєднання традиційної форми та яскравого сучасного оформлення явно знайде своїх небайдужіх шанувальників.
Варто також згадати, що, крім ножів, до комплекту входить зручний чохол для їхнього перенесення. Ця «дрібниця» є вельми приємним доповненням до цього неординарного та вкрай цікавого набору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 60 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина колодки, мм | 80 |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал руків'я | шнур |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Металеві |
| Паковання | кольорова картонна коробка |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 28 мм |
- Ціна: 426 ₴



