Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Way |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 55 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали клинка | 420 |
| Матеріал чохла/ніжний | Кордура |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Покриття клинка | Anodized |
| Твердість леза | 52-55 |
| Тип | Сюрикенні |
| Паковання | тканинний чохол |
| Чохол/ножини | Да |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴



