Ще одна модель із «звіряної» серії, ніж «Вепр» виготовлений на такому ж високому рівні, що й його побратима. Досить широкий клинок зі сталі N690 з високими спусками та звуженням обуха конструкційно підходить для всіх різновидів робіт на полюванні. Колодка з кленового капа виточена так майстерно, що дуже зручно лежить у руці. Больстер орнаментований, зі світлого металу, що навернули з нього, у формі голови вепря.
Ніжні шкіряні, з петлею для кріплення на поясі. Подарункова коробка з дерева з вираженою фактурою, на верхній кришці накладка з девізом «Охота важливіша за здобич».
Ніж «Вепри» стане прекрасним подарунком людині, дійсно захопленому полюванням.
Характеристики
| Розмір леза | |
|---|---|
| Довжина леза | 128 мм |
| Товщина леза | 4.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAVPR |
| Довжина клинка, мм | 128 |
| Довжина загальна, мм | 270 |
| Мoдель. | Велр, Велр |
| Марка сталі/Матеріал клинка | N690 |
| Матеріал накладки/ручки | Крап клена |
| Ножі та холодна зброя | Ножі з фіксованим клинком |
| Ножны | Шкіряні піхви |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Підкатегорія | Ножі з фіксованим клинком |
| Твердість леза | 59 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 4,1 |
| Паковання | Подарункова коробка, Подарункова коробка |
| Чохол/ножини | Шкіряні піхви |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 680 ₴









