Ніж цієї моделі є продуктом спільної творчості компанії ZT і ножового дизайнера Йенса Ансо (Jens Ansø).
Відкривання відбувається легко, за допомогою нігтьової виїмки. Замок типу Slip Joint надійно фіксує клинок зі сталі CPM 20CV, яка, як відомо, чудово тримає різальну крайку, а завдяки високій ударній в'язкості добре переносить екстремальні умови.
Колодка з вуглецевого волокна зі спейсером з анодованого алюмінію, у який інтегрований довгастий елемент для темляка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zero Tolerance |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 66 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0235 |
| Дизайнер | Jens Anso |
| Довжина клинка, мм | 66 |
| Довжина загальна, мм | 160 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Мoдель. | 0235, 0235 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CPM 20CV |
| Матеріал накладки/ручки | Вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Відкривання ножа | Виїмка для нігтя |
| Підкатегорія | Складані ножі |
| Твердість леза | 60-61 |
| Тип замка | Slip Joint, Slip Joint |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 320 ₴








